07.07.2022
Вашій увазі пропонується дворівнева квартира з найкрасивішою панорамою на Поділ в ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE»
foto

Помешкання розташоване на 24-25-му поверхах в готовій четвертій секції. Її загальна площа складає майже 111 м2. В квартирі є: хол, вітальня, дві кімнати, коридор, дві ванни та лоджії.

Що Вам потрібно для абсолютного щастя? Хороша робота, фінансова забезпеченість, свобода в кожному кроці? Цього замало? Тоді, може, взаємного кохання, здоров’я та безпеки рідних?

🇺🇦 Так. Безпека – пріоритет кожної родини.

Придбавши житло в «PODIL PLAZA & RESIDENCE», Ви відчуєте переваги спокою, затишку, сучасності та мобільності багатофункціонального комплексу бізнес класу.

Дворівневий закритий паркінг із місцями для зарядки електромобілів служить надійним бомбосховищем. Цілодобова охорона, високоякісний сервіс, ексклюзивний дизайн і вдале розташування. Метро, храми, кінотеатри, театри, музеї – усе в пішій доступності.

У дворі розташовані дитячі й спортивні майданчики із красивим ландшафтом і паркувальні місця для гостей. Комплекс також містить дитячий садок, фітнес- і СПА-центри, салон краси, ресторан і кав’ярню.

Резиденція слугує не лише для сімейного відпочинку, а й майданчиком для ведення бізнесу. На території «PODIL PLAZA & RESIDENCE» розташовані новітні торговельні та офісні приміщення класу А.

☎️ З будь-яких питань звертайтеся за телефоном: (044) 344-70-19