Развернуть категории

Новини

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ В ЖИТЛОВУ НЕРУХОМІСТЬ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ В ЖИТЛОВУ НЕРУХОМІСТЬ ПРЕМІУМ-КЛАСУ

Купівля нерухомості в Києві завжди вважалася одним з найнадійніших способів капіталовкладення. З огляду на стабільно високий попит,  її вартість залишається високою при будь-якій економічній або політичній ситуації в країні.

Особливо вигідно інвестувати як у житлову, так і в комерційну нерухомість на етапі будівництва. Адже в такому випадку вартість квадратного метра буде істотно нижче середнього ринкового пропозиції. І по завершенню будівельних робіт завжди є можливість продати приміщення за вищою ціною. Або ви зможете отримувати постійний пасивний дохід від здачі в оренду.

Але для того, щоб успішно вкласти гроші в споруджуваний об'єкт, потрібно вибирати пропозиції тільки від надійних і перевірених забудовників. Саме таким варіантом є новий житловий комплекс  «Podil Plaza & Residence»  від девелоперської компанії «Статус Груп».

«Podil Plaza & Residence» - це унікальне поєднання сучасного житлового комплексу та елітного торгово-офісного центру в самому центрі Києва. Будучи мешканцем «Podil Plaza», ви зможете вирішити абсолютно всі справи, не залишаючи комплекс. Адже він спроектований кращими архітекторами і дизайнерами з використанням сучасних технологій і продуманий до дрібниць. А що може бути краще для сучасного жителя столиці?

Інвестувавши в будівництво комплексу на даному етапі, ви отримаєте не просто нерухомість бізнес класу, ціна якої за квадратний метр значно нижчою за ринкову. «Podil Plaza & Residence» - це престижне місце не тільки для проживання, а й для організації успішного бізнесу.

Житловий комплекс «Podil Plaza & Residence» розміщений на закритій впорядкованій території, яка ретельно охороняється. У внутрішньому дворі закритого типу є окремі зони відпочинку як для дітей, так і для дорослих. Зручний багаторівневий паркінг оснащений місткими і безшумними ліфтами для автомобілів.

На першому поверсі торгово-офісного приміщення розміщуються різні кафе, ресторани, фаст-фуди. Дитячий день народження, продуктивна зустріч бізнес-партнерів, ланч під час шопінгу або затишний сімейний вечерю - все це тепер легко запланувати і організувати, не виїжджаючи за межі комплексу.

Поверхом вище ви знайдете елітний супермаркет, в якому можна придбати високоякісні продукти з усіх куточків земної кулі. Цінителі вишуканого алкоголю і ексклюзивних сигар також зможуть вибрати все необхідне в спеціалізованих магазинах.

У бутиках, розташованих на третьому поверсі, представлені luxury-бренди одягу, взуття, косметики і аксесуарів. В «Podil Plaza & Residence» оновлювати гардероб стане ще простіше і приємніше. Адже ваші найулюбленіші торгові марки тепер зібрані в одному місці, так близько до будинку.

Прихильники здорового способу життя по достоїнству оцінять спортивний комплекс на 5000 квадратних метрів, який займе весь четвертий поверх. Крім тренажерних залів там також будуть перебувати басейн і зона SPA.

І на п'ятому поверсі «Podil Plaza & Residence» розташовується сучасний бізнес-центр з комфортними офісними приміщеннями класу А.

З нерухомістю в ЖК «Podil Plaza & Residence», ви зможете здійснити мрію: отримати все необхідне для комфортного життя, продуктивної роботи і захоплюючого дозвілля в одному сучасному житловому комплексі. А зараз, на початковому етапі будівництва, вас очікують ще й дуже вигідні умови інвестування. Вибирайте найбільш вигідний спосіб вкладення для своїх грошей - купуйте нерухомість в «Podil Plaza & Residence»!

Дата публикации: 17.01.2017
Обратный звонок
Дізнатись ціну на
Дізнатись ціну