Развернуть категории

Новини

Торгово-офісні приміщення

Торгово-офісні приміщення

Ринок торгівельної та офісної нерухомості стрімко розвивається. Девелоперська компанія Status Group на піку тенденцій і завжди підлаштовується під запити клієнтів.

Сучасний офіс - це не просто комфортне приміщення, це місце, яке допомагає оптимізувати робочий процес. Девелоперська компанія Status Group оперативно реагує на зміни запитів і вимог клієнтів, тому в своєму багатофункціональному проекті ЖК Podil Plaza&Residence пропонує широкий спектр торгово-офісних приміщень і різні варіанти для всіх категорій покупців. Відмінне розташування в історичному центрі міста, зручні транспортні розв\'язки, розвинена інфраструктура і близькість до ділового центру Києва роблять офіс в ЖК Podil Plaza&Residence неймовірно вдалою інвестицією в розвиток вашого бізнесу!

Ми вважаємо, що офіс має бути максимально функціональним, технологічним і абсолютно комфортним для людини. Офісний простір може мотивувати співробітників на розвиток творчості в колективі або на збільшення продуктивності.

Стандарти якості активно впроваджуються в усі сфери комерційної нерухомості та вимоги до рівня торгово-офісних приміщень з кожним роком зростають. Офіс має підлаштовуватися під потреби бізнесу і його клієнтів, тому торгово-офісний зона в ЖК Podil Plaza & Residence це не просто приміщення, це вищий рівень комерційної нерухомості. І це відноситься до всіх систем будівлі і до інфраструктури, необхідної для забезпечення максимальних потреб офісного співробітника: банк, магазини, страхова компанія, зона побутових послуг, кав\'ярні і ресторани, де можна провести зустріч в легкій невимушеній атмосфері або просто пообідати з колегами. Ми надаємо не просто метри, а офісне середовище високого рівня, такі простори мотивують на нові звершення.

Якісний офіс - це стратегічний інструмент для зростання компанії!

Дата публикации: 12.03.2018
Обратный звонок
Дізнатись ціну на
Дізнатись ціну