Развернуть категории

Новини

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ПРИ БУДІВНИЦТВІ «PODIL PLAZA & RESIDENCE»

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ПРИ БУДІВНИЦТВІ «PODIL PLAZA & RESIDENCE»

Будівництво нового багатофункціонального комплексу «Podil Plaza & Residence» по вулиці Глибочицькій у Києві ведеться із застосуванням найсучасніших енергозберігаючих технологій.

Девелоперська компанія «Статус Груп», яка є забудовником комплексу, відома використанням останніх розробок, а також застосуванням новітніх видів устаткування і будівельних матеріалів. Тому майбутнім мешканцям комплексу «Podil Plaza & Residence» гарантовано забезпечення максимально раціонального використання енергоресурсів та комунікацій. Забудьте про необхідність стежити за температурою в приміщенні - інноваційні енергозберігаючі технології зроблять це за вас!

Зокрема, комплекс «Podil Plaza & Residence» буде оснащений двома власними газовими котельнями до встановлених автоматичними системами енергозбереження. Режим роботи кожної котельні, а, отже, і споживання газу, буде автоматично регулюватися в залежності від зовнішньої температури повітря, підтримуючи необхідний рівень комфорту для мешканців комплексу.

Крім того, всі квартири будуть оснащені найсучаснішими енергозберігаючими вікнами з подвійним склопакетом. Це відмінний спосіб максимально захистити житлові приміщення від тепловтрат в будь-яку погоду.

Ще одним важливим нововведенням у власній системі енергозбереження ЖК «Podil Plaza & Residence» стануть вентильовані фасади. Вони спроектовані таким чином, що не тільки забезпечують збереження тепла і відведення надлишкової вологи стін, але і мають вельми естетичний зовнішній вигляд.
Як відомо, в даний час в Києві на Подолі ведеться активне будівництво елітного багатофункціонального комплексу «Podil Plaza & Residence». Його творцям вдалося поєднати все необхідне для комфортного життя в центрі столиці в одному унікальному проекті.

«Podil Plaza & Residence» - це не тільки сучасний житловий комплекс з унікальним місцем розташування, упорядкованої територією і ландшафтним парком на схилі гори, оснащений високоякісним європейським обладнанням. Це ще і п'ятиповерховий торгово-офісний комплекс, який може запропонувати все, що вам потрібно для бізнесу, шопінгу, відпочинку та розваг.

Мешканцям «Podil Plaza & Residence» не знадобиться навіть виїжджати за межі комплексу, щоб організувати ділову зустріч або веселу вечірку, розслабитися в SPA або оновити гардероб до нового сезону. Басейн, спортивний комплекс, салони краси, кафе і ресторани, бутики ваших улюблених брендів і офісні приміщення А-класу - все це буде доступно прямо на території житлового комплексу.

Дата публикации: 24.01.2017
Обратный звонок
Дізнатись ціну на
Дізнатись ціну