Развернуть категории

Чому люди обирають саме нас?

Чому люди обирають саме нас?

Чому люди обирають саме нас?

Podil Plaza Residence є унікальним проектом, який будується в центральній частині Києва. Наш комплекс гармонійно поєднує в собі сучасні дизайнерські рішення, передові архітектурні ідеї та високотехнологічні рішення. Podil Plaza&Residence це:

 

  1. Чудова розвинена архітектура. Тут можна знайти дитячі садочки, школи, центри розвитку та язикові школи. Тут достатня кількість державних і приватних клінік. Близько 25 процентів району утопають в зелені. Також у жителів локації завжди під рукою спортклуби, рекреаційні зони та торгівельні центри.
  2. Прекрасний район зі всіма передумовами для культурної людини, адже тут постійно проходять різноманітні виставки в галереях, а в музеях можна переглянути цікаві експозиції. Також в цій локації часто проводяться міжнародні заходи.
  3. Район не щільно заселен, що створює всі умови для комфортного проживання.
  4. Гарна транспортна розв`язка як для власників особистого авто, так і для людей, що віддають перевагу громадському транспорту.
  5. В районі нема тяжкої промисловості, що є великим плюсом для екології. Більш детальну інформацію Ви зможете отримати, якщо звернетесь до нашого відділу продажу. Наших менеджери з радістю допоможуть Вам з вибором квартири Вашої мрії!
Дата публикации: 23.07.2020
Обратный звонок
Дізнатись ціну на
Дізнатись ціну