Развернуть категории

Новини

ЛОФТ - ЯК СТИЛЬ ЖИТТЯ

ЛОФТ - ЯК СТИЛЬ ЖИТТЯ

Сучасні стилі відображають філософію теперішнього часу в його прагненні максимально полегшити побут і підкреслити індивідуальність кожної людини. Основний девіз сучасних стилів - функціональність, простота і легкість в застосуванні і використанні.

Дизайн квартири повинен відповідати характеру господаря, його звичкам, світогляду. Головне завдання при розробці інтер’єру – зробити так, щоб його елементи, гармонійно поєднуючись, створювали цілісний образ – єдиний стиль.

Існує багато стилів дизайну, таких як: арт-деко, мінімалізм, хай-тек, лофт, бароко та ін.

До вашої уваги хотіли б виділити один з таких стилів інтер’єру як лофт. Цей стиль має чисто американське походження і бере свій початок від фабричних будівель, складів і майстерень. Ідея використання занедбаних мануфактур під житло і робочі приміщення виникла вже в сорокових роках у фабричному районі Манхеттена. Відмінними рисами стилю лофт є: наявність в інтер'єрі частини індустріальних елементів - труб, цегляних кладок, пофарбованих стін у первозданному вигляді, які виконують у даному випадку специфічну декоративну функцію.

Лофт-стиль просто ідеально підходить тим, хто:

  • воліє вільне планування свого житла;
  • дотримується тенденцій мінімалізму в оформленні інтер'єру;
  • вітає у своєму будинку велику кількість світла, повітря і вільного простору;
  • живе в сучасному будинку або квартирі з великою площею, високими стелями і величезними вікнами.

Яскравий приклад інтер’єру цього ж стилю представлено в одній з квартир в ЖК «Podil Plaza & Residence»

Як бачимо, завдяки вдалому плануванні квартири в комплексі «Podil Plaza & Residence» можна втілити лофт-інтер’єр. Адже саме цьому стилю притаманні панорамні вікна, вільне планування, просторність квартири.

Дата публикации: 18.09.2017
Обратный звонок
Дізнатись ціну на
Дізнатись ціну