Развернуть категории

Новини

Форвардні контракти

Форвардні контракти

Продаж квартир у всіх об\'єктах девелоперської компанії Status Group відбувається за допомогою форвардових контрактів. Перевага вибору форвардового контракту як інструмент купівлі-продажу майна - забезпечення гарантій інвестору.

Форвардні контракти - один з видів деривативів, сучасний спосіб інвестувати в житлове будівництво. Дериватив - стандартний документ, що засвідчує право та / або зобов\'язання купити або продати на певних умовах, у майбутньому цінні папери, засоби, матеріальні або нематеріальні активи.

Стосовно до об\'єктів нерухомості, форвардний контракт - договір, за яким будівельник зобов\\\\\\\'язується передавати право власності на нерухомість (квартиру) інвестору - покупцеві новобудови, а покупця зобов\\\\\\\'язується виплатити суму, зареєстровану в контракті, щоб отримати це право.

В форвардному контракті фіксуються такі умови трансакції як: сума, яку повинен сплатити покупцеві продавцеві (споживачеві), терміни оплати, термін виконання договору (завершення будівництва, введення об\\\\\\\'єкта в експлуатацію та ін.), Технічні характеристики придбаної квартири. Форвардні контракти реєструють на біржі. Біржа забезпечує контроль над домовленостями, веде облік прав власності на форвардні контракти.

Стадії транзакції при продажу квартир за допомогою форвардних контрактів:

Право укладення договору імущественного права продаються нашою компанією через Товарну біржу, що забезпечує Вам додаткову гарантію. Для придбання даного права Вам необхідно оформити Заявку та одноразове замовлення на участь у торгах. Ви купуєте право на укладання договору майнових прав (форвардний контракт) на обраний вами об\\\\\\\'єкт нерухомості, уклавши договір купівлі-продажу дериватива.

Підтвердженням переходу права є підписане Вами Акт прийому-передачі дериватива. Отримавши право оформляти Договір майнового права, Ви реалізуєте його шляхом укладання Акту прийому-передачі форвардних контрактів. На підставі пред\\\\\\\'явленого до погашення форвардного контракту ми підписуємо з Вами договір купівлі-продажу майнових прав на обраний Вами нерухомість.

Переваги:

  • Відсутність ризику подвійних продажів. Інвестор забезпечується виключним переважним правом на придбання квартири по договору купівлі-продажу майнових прав.
  • Для форвардних контрактів не потрібно нотаріальне посвідчення угод, а це економія витрат.
  • Неможливі махінації на ринку нерухомості (обертання форвардних контрактів здійснюється на товарній біржі, яка не тільки забезпечує контроль за домовленостями, але й веде облік прав власності на форвардні контракти).
Дата публикации: 23.02.2018
Обратный звонок
Дізнатись ціну на
Дізнатись ціну