Развернуть категории

Новини

Операції з нерухомістю для іноземців

Операції з нерухомістю для іноземців

Питання про операції з нерухомістю для іноземців досить актуальні. Про те, як придбати житлоплощу нерезидентам, розповідає менеджер з продажу ЖК «Podil Plaza & Residence» в Києві, Сергій Спірін.

Питання: Чи можна нерезидентам купувати (інвестувати) в нерухомість в Україні?

Сергій: Брати участь в операціях з нерухомістю в Україні можуть не тільки її громадяни, а й іноземні піддані віком від 18 років.

Не потрібна українська прописка, але обов\\\\\\\'язковий ідентифікаційний код України, досить мати паспорт своєї країни (або вид на проживання в Україні). Документи повинні бути перекладені на українську мову та засвідчені нотаріально.

Купувати квартири можуть тільки іноземці, що легально перебувають на території України, підтверджують цей факт міграційні документи, що оформляються при перетині кордону. При реєстрації прав власності особиста присутність покупця не є обов\\\\\\\'язковою, від його імені можуть виступати представники на підставі нотаріального доручення.

Питання: Розкажіть про особливості регулювання таких операцій?

Сергій: Перш, ніж говорити про особливості законодавчого регулювання операцій з придбання нерухомості в частині оплати і валюти угоди, необхідно сказати, що єдиним законним засобом платежу на території України є національна валюта України - гривня.

Для проведення операції іноземному громадянину знадобиться відкрити поточний рахунок в будь-якому банку України та внести на нього суму депозиту, обумовленого пунктами попередньої згоди або здійснити розрахунки з продавцем в іноземній валюті.

Варто особливо звернути увагу. що виключно така схема дозволить здійснити державну реєстрацію інвестиції.

Підтверджується відкриття «інвестиційного» рахунку банківською випискою з підписом відповідальної особи та штампом / печаткою.

 Рахунок відкривається в гривнях, а надходжена на нього валюта автоматично конвертується в національну. Якщо кошти на рахунок будуть вноситися готівковим шляхом, до процедури підключиться відділ фінансового моніторингу банку. Банк має право відмовити в поповненні рахунку готівковими коштами, якщо джерело або документи не будуть відповідати вимогам законодавства. Якщо поповнення інвестиційного рахунку проводитися шляхом безготівкового перерахування коштів з-за кордону даних нюансів можна уникнути.

Сьогодні ми дізналися про те, як без проблем інвестувати іноземцю в нерухомість в Україні, які документи потрібно мати, як проходить процес оплати і на що потрібно звернути увагу. Якщо у Вас ще залишилися питання, на них можна отримати розгорнуті відповіді і консультацію в відділі продажів житлового комплексу.

Для більш докладної інформації з купівлі нерезидентами площі в ЖК «Podil Plaza & Residence» телефонуйте:

+38 (044) 338-27-27

Дата публикации: 19.03.2018
Обратный звонок
Дізнатись ціну на
Дізнатись ціну