Развернуть категории

Новини

АВТОНОМНА СИСТЕМА ОПАЛЕННЯ В ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE».

АВТОНОМНА СИСТЕМА ОПАЛЕННЯ В ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE».

Тема енергозбереження та підвищення енергоефективності сьогодніяк ніколи пріоритетна для держави і населення.У пошуках способів оптимізації витрат і задоволення запитів клієнта,девелопери працюють над впровадженням енергоефективнихтехнологій, адже обігрівати будинки в нашому кліматі доводиться яквосени так і навесні, а гаряча вода взагалі потрібна цілий рік.Економія коштів і енергоресурсів багато в чому залежить від способуподачі енергоносія в квартири. На сьогодні, питання вибору системивважається одним з найактуальніших для власників сучаснихквартир. Обумовлено це стрімко зростаючими цінами на паливо,значними тепловтратами, неефективним витрачанням теплоенергії танестабільним графіком подачі тепла. Більшість цих проблем вбагатоквартирному будинку дозволяє вирішити автономна системаопалення. «Status Group» - девелоперська компанія, стиль роботи в якійбазується на інноваційних рішеннях і максимальній якості.Ґрунтуючись на величезному практичному досвіді і прагненні додосконалості, було прийнято одностайне рішення на користьавтономної системи опалення в ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE».

Давайте розглянемо більш докладніше всі переваги таких систем:По-перше, значно скорочується відстань від теплового генераторадо приладів опалення в кожній квартирі. А значить, зменшуютьсятепловтрати за рахунок транспортування теплоносія.По-друге, зменшується час подачі тепла споживачеві, що пов'язанозі скороченням відстані.По-третє, зменшуються витрати на обслуговування тепловихмереж, їх ремонт та монтаж.По-четверте, знижуються економічні показники за результатамипопередніх переваг, що означає зміну собівартості в меншу сторону.Автономна система опалення для багатоквартирних будинків маєперевагу перед центральною за багатьма показниками. До того ж,вона економічна, що на руку споживачам. Саме близькість агрегату,який нагріває теплоносій, робить економічно виправданим створенняопалювальної системи такого типу.Проектування опалювальної системи в інноваційному ЖК «PODILPLAZA & RESIDENCE» приділяється максимальна увага. Вибіробладнання та матеріалів для будівництва неоціненно важливий, саметому для елітного ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE» був обранийвиробник зі світовим ім'ям та репутацією - Європейська компаніяKAN Sp. (КАН), яка спеціалізується на інсталяційних системахінженерної техніки.Виробник є одним з визнаних лідерів у своїй галузі як в Європі, так ів усьому світі. Інсталяційні системи KAN-therm використовуються нанайбільш відповідальних і сучасних об'єктах. В процесі виробництвавикористовується тільки якісна сировина. На пластикові труби KAN-therm виробником заявлений термін гарантії 10 років, і мінімальнийтермін експлуатації до 50 років.

Нові технології стрімко впроваджуються в наше життя, полегшуютьекономічні питання і допомагають зробити наше життя кращим.Автономне опалення - енергоносій, який є рішенням відразудекількох важливих питань опалення: незалежність від загальногоміського трафіку і початку опалювального сезону, економічна вигода,

відсутність аварій на трасі і різних проблем з роботою комунальнихслужб, та інших чинників. Незаперечним свідченням вигоди такогоопалення виступає кількість киян, які в все частіше вибираютьавтономне опалення на рівні будинку.

Дата публикации: 25.01.2018
Обратный звонок
Дізнатись ціну на
Дізнатись ціну