Развернуть категории

Акції

ЖК “ПОДІЛ ПЛАЗА РЕЗИДЕНС” ДАРУЄ КАЗКУ ТА ВЛАШТОВУЄ “ЧАРІВНИЙ НОВИЙ РІК”

ЖК “ПОДІЛ ПЛАЗА РЕЗИДЕНС” ДАРУЄ КАЗКУ ТА ВЛАШТОВУЄ “ЧАРІВНИЙ НОВИЙ РІК”

Новорічні свята починаються на Миколая! Саме у цей час мрії можуть здійснитися! Компанія “Статус Груп” та відділ продажу ЖК “Поділ Плаза Резиденс” вирішили подарувати казку тим, хто мріє про квартиру в історичному центрі Києва. Саме тому ми проводимо акцію “Чарівний Новий рік”, в якій розігруються казкові знижки на 1,2,3-х кімнатні квартири на 2-10 поверхах ЖК “Поділ Плаза Резиденс”.

Святий Миколай зазвичай приносить подарунки дітям, а наша компанія вирішила зробити щасливими родини. Акція “Чарівний Новий рік” проходитиме з 18 по 20 грудня. Для того, щоб взяти участь у розіграші казкових знижок на квартири у одному з кращих житлових комплексів столиці, вам треба виконати кілька простих умов: намалюйте разом зі своєю дитиною малюнок на тему “Чарівний Новий рік” та принесіть його до відділу продажу ЖК “Поділ Плаза Резиденс”. Ми опублікуємо їх в соціальних мережах на сторінках ЖК «Поділ Плаза Резиденс», де буде проведено фінальне голосування за переможця! Ніхто з учасників не залишиться без шматочка чарівництва - всі діти, які принесуть малюнки до відділу продажів "Поділ Плаза Резиденс", отримають солодкі подарунки!

П'ять лідерів онлайн голосування отримають можливість придбати квартири за спеціальною ціною, яка діє в період проведення акції “Чарівний Новий рік” при підписанні договору протягом п'яти календарних днів.

Дата публикации: 12.12.2017
Обратный звонок
Дізнатись ціну на
Дізнатись ціну