Розташування

Вдале розташування - одна з переваг комплексу. Багатофункціональний житловий комплекс premium-класу “Поділ Плаза Резиденс”, розташований в центральному та престижному районі Києва в безпосередній близкості до Подолу перед вулицями Нижній та Верхній вал, за адресою: вулиця Глибочицька, 73 у Шевченківському районі міста Києва.

Київ - це чудове місто, прекрасна столиця України. Він поєднує у собі славне минуле та динамічне сучасне.

Унікальний житловий комплекс premium-класу «Podil plaza & Residence», будується по вулиці Глубочицькій, яка пролягає від вулиці Січових Стрільців до вулиць Нижній Вал, Верхній Вал та Вознесенського узвозу у підніжжя гори Щекавиця.

Вулиця відома з кінця XVIII століття як частина давньої дороги (яку ще називали Біховской дорогою від невеликої місцевості Біховщіна на цій трасі) від Подолу на Житомирську дорогу. Назва вулиці походить від струмка Глубочиця, відомого з часів Київської Русі. Струмок починався від невеликих джерел (зокрема, в Кмітовом яру) і далі протікав по глубокому урочищу (по Глубочицькому яру) між Щекавицею і Кудрявцем в бік Подолу. Уздовж русла Глубочиці і була прокладена вулиця.

Гора Щекавиця у підніжжя якої будується неповторний житловий комплекс має свою назву на честь одного з братів, за легендою одного із засновників Києва - Щека, який згідно з переказами проживав в цих місцях. Та ще цю гору звуть Олеговою. Свою другу назву вона отримала на честь князя Олега, мудрого політика і великого полководця. Висота гори - 172 метра над рівнем моря. У зв'язку з цим підйом до вершини досить крутий.

Вирушаючи на екскурсію по Києву і вибираючи гору однієї з точок маршруту, ви можете почути безліч цікавих легенд про неї.

З Щекавицею пов'язані імена таких українських художників, як Володимир Орловський і Микола Пимоненко. Краса Олегової гори не залишили байдужими письменника Михайла Булгакова, що описує її в своїх творах.

Оглядовий майданчик Щекавиці - одне з улюблених місць відпочинку жителів Подолу, де прекрасний вид відкривається на багато районів Києва: Поділ, Оболонь, Петрівку, Рибальський острів та навіть Лівий берег.

Серед найбільш відомих визнаних пам’яток Подолу – Жіночий Покровський монастир, Іллінська церква, Києво-Могилянська академія, річковий порт, Флорівський монастир, фунікулер, Гостинний двір, фонтан Самсон та інші.

Обратный звонок
Дізнатись ціну на
Дізнатись ціну