Про комплекс

PODIL PLAZA & RESIDENCE - це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, розташований у самому серці iсторичного центру міста. За адресою вулиця Глибочицька, 73, в Шевченківському районі неподалік від станції метро «Контрактова площа».

PODIL PLAZA & RESIDENCE - це благородство ліній та втілення стриманої розкоші, це нові межі елегантності і реверанс суворому модерну, це аристократична урочистість та гідне продовження будівельних традицій Подолу з розкішним природним оточенням біля підніжжя гори Щекавиця та статусним сусідством.

Багатофункціональній житловий комплекс РODIL PLAZA & RESIDENCE  з унікальним набором комерційної нерухомості, з торговими площами, зручними офісами, комфортні квартири з мальовничими краєвидами на історичні місця Подолу, зони відпочинку і розваг, спортивно-оздоровча зона, дитячий садочок, надає майбутнім власникам ряд незаперечно перевага та виправдає очікування навіть самого вибагливого покупця для будь-якого покоління

Назва комплексу РODIL PLAZA & RESIDENCE — не просто гарне поєднання слів, це відображення особливого статусу та способу життя.

ПЕРЕВАГИ «PODIL PLAZA & RESIDENCE»

 1. Престижний історичний район міста, відсутність промислових підприємств, зручний під’їзд до комплексу.
 2. 2. Наявність торговельного центру в комплексі, де буде абсолютно все, що необхідно для ком - фортного життя мешканців будинку,
 3. Фітнес та SPA центри, салон краси, банк, ресторан, кав’ярня.
 4. Наявність офісного центу в комплексі дозволить вам вести свій бізнес.
 5. Закритий, повністю вільний від проїзду автомобілів двір з ландшафтним благоустроєм, зоною відпочинку та дитячим ігровим містечком преміального рівня для відпочинку та розваги мешканців будинку.
 6. Дитячий садок з авторськими розвиваючими програмами.
 7. Наявність паркінгу.
 8. Швидкісні безшумнимі ліфти.
 9. Інженерні системи провідних фірм виробників.
 10. Автономне опалення.
 11. Цілодобова охорона, відеоспостереження за внутрішньою і прибудинковою територією.
 12. Професійна домокеруюча компанія — сервіс 24 години на добу
 13. Квартири — відрізняються великими розмірами приміщень, що забезпечує підвищену комфортність для проживання., панорамними вікнами з енергозберігаючими склопакетами.

Пропонований Вашій увазі Комплекс «Podil plaza & Residence» повністю відповідає всім вимогам, що відрізняє його від інших об’єктів в сегменті ринку елітного житла столиці.

Обратный звонок
Дізнатись ціну на
Дізнатись ціну