Ціни

ЦІНА ЗА МЕТР КВАДРАТНИЙ, 

Ціна за метр квадратний дійсна з 20 липня 2018 року.

Квартиры

1 кімнатні

від 1480$/м2

2 кімнатні

від 1320$/м2

3 кімнатні

від 1280$/м2

2х рівневі

від 1320$/м2

Комерційна нерухомість

від 1400$/м2

Пентхауси

3600$/м2

 

 

 

 

 

*розрахунок в гривні по курсу НБУ

Купівля квартири у розстрочку.

Перший внесок від 30% вартості обраного обєкту будівництва.

Залишок за несплачені квадратні метри Покупець сплачує за поточною ціною, яка буде діяти у компанії на час внесення наступного платежу, за зручним для покупця графіком.

Умови придбання

1.Бронювання квартири

Вам сподобалася квартира, Ви повідомили про це своєму менеджеру - менеджер поставить бронь на квартиру на 1 добу. Якщо ж Вам необхідно більше часу - оформляєте договір бронювання. Цей договір дозволяє закріпити за Вами квартиру на 1 тиждень.

2. Оформлення договорів

Порядок укладення договорів за схемою купівлі-продажу майнових прав:

Право укладання Договору Майнових прав продається нашою компанією через Товарну біржу, що забезпечує Вам додаткову гарантію. Таким чином, для покупки даного права Ви повинні оформити Заявку та Разове замовлення на участь у торгах.

Ви купуєте право на укладення договору майнових прав (форвардний контракт) на обраний Вами обєкт нерухомості, укладаючи Договір купівлі-продажу деривативу.

Підтвердженням переходу права є підписаний Вами Акт прийому-передачі деривативу.

Отримавши право оформити Договір Майнових прав, Ви реалізуєте його шляхом укладення Акту прийому-передачі (предявлення до погашення) форвардного контракту.

На основі предявленого до погашення форвардного контракту ми підписуємо з Вами Договір купівлі-продажу майнових прав на обрану Вами нерухомість.

Всі вищезгадані документи підписуються в один день.

3.Оплата

Відбувається на розрахунковий рахунок підприємства шляхом банківського переказу. Якщо Ви взяли розстрочку платежу, то період і сума платежів прописується в Договорі купівлі-продажу майнових прав. Платіжні доручення з відміткою банку про проведення платежу є підтвердженням проведених фінансових операцій.

4.Оформлення документів про право власності житла

На підставі виданого Бюро технічної інвентаризації (БТІ) Технічного паспорта на куплений Вами обєкт нерухомості здійснюються остаточні розрахунки (у разі зміни площі обєкта).

Після остаточних розрахунків Вам видається Довідка про 100% виконання зобовязань за Договором купівлі-продажу майнових прав, Технічний паспорт та підписується Акт прийому-передачі нерухомості.

На підставі вищевказаних документів та Договору купівлі-продажу майнових прав Ви зможете самостійно реєструвати право власності в реєстраційній службі України або у будь-якого нотаріуса.

5. Договір на обслуговування

Після всього Вам залишається укласти договір з обслуговуючою організацією і насолоджуватися життям в житловому комплексі «PODIL PLAZA & RESIDENCE».

Переваги такого виду договору

Дана форма договорів захищає покупця при вкладенні грошей в первинну нерухомість.

Такі договори чітко деталізують обєкт нерухомості, який купується, описується механізм внесення і повернення грошей, а також отримання права власності на дану квартиру.

Абсолютно прозора схема придбання, без прихованих платежів і комісій.

При такій схемі продажу Ви стаєте першим власником обєкта нерухомості

Обратный звонок
Дізнатись ціну на
Дізнатись ціну