(Русский) Podil Plaza & Residence
Learn more
(Русский) Podil Plaza & Residence
Learn more
(Русский) Podil Plaza & Residence
Learn more
(Русский) Podil Plaza & Residence
Learn more

Название комплекса - не просто красивое сочетание слов.

Это отражение особого статуса и образа жизни.

About complex

«PODIL PLAZA & RESIDENCE» — це багатофункціональний престижний житловий комплекс преміум-класу, розташований у самому серці Подолу.

Роскошное природное окружение у подножия горы Щекавица, статусное соседство, эксклюзивная архитектура и дизайн, высококачественный сервис - это правила жизни в стиле премиум. Ваши правила!

«PODIL PLAZA & RESIDENCE» - це новий настрій класичного Подолу.

Сучасний Поділ - це основний культурний центр Києва, котрий приваблює городян і туристів старовинною архітектурою, історичними пам’ятками та богемною атмосферою.

За кількістю історико-архітектурних пам’яток сучасний Поділ впевнено займає лідируючу позицію серед інших столичних районів. Незважаючи на появу нових сучасних об’єктів, Поділ зберіг свою чарівність та самобутність.

Flats

Квартири в «PODIL PLAZA & RESIDENCE» — це ідеальне простір для створення розкішного інтер’єру вашої мрії. Ретельно продумані планувальні рішення квартир відповідають найвищим вимогам до житла класу Преміум.

Choose flat

Features

foto

Закритий, повністю вільний від проїзду автомобілів двір з ландшафтним благоустроєм, зоною відпочинку та дитячим ігровим містечком преміального рівня для відпочинку та розваги мешканців будинку.

foto

Наявність офісного центу в комплексі дозволить вам вести свій бізнес.

foto

Наявність торговельного центру в комплексі, де буде абсолютно все,що необхідно для комфортного життя мешканців будинку,

foto

Фітнес та SPA центри, салон краси, банк, ресторан, кав’ярня.

foto

Автономне опалення.

foto

Дитячий садок з авторськими розвиваючими програмами.

foto

Цілодобова охорона, відеоспостереження за внутрішньою і прибудинковою територією.

foto

Наявність дворівневого підземного паркінгу.

Retail and office premises

The commercial and office space at PODIL PLAZA & RESIDENCE is the perfect space to create the luxurious interior of your dreams. Carefully thought-out planning decisions of apartments meet the highest requirements for premium housing.

Choose premise

Parking

В комплексі передбачений дворівневий паркінг для вашої зручності та безпеки автівки, з місцями для зарядки електомобілей. Також ми облаштуємо гостьові паркомісця вздовж вул. Глибочицької.

Learn more
foto

Developer

STATUS GROUP — стабільна і перспективна компанія, яка працює з 2005 року і представляє нове покоління в будівельному бізнесі, де стиль роботи базується на інноваційних рішеннях, величезному практичному досвіді і прагненні до досконалості.

Компанія STATUS GROUP здійснює функції забудовника, замовника, інвестора, генерального підрядника і девелопера. Усі наші проекти – це новий формат житлової нерухомості з унікальною архітектурою, безпечною та упорядкованою територією і власною соціальною інфраструктурою, в яких враховані всі потреби покупців.

Contacts

Location:
Київ, Шевченківський район, вул. Глибочицька, 73
Show on Google Maps
Viewing the object (for buyers) occurs daily by prior agreement with the sales department
Sales department:
пн-пт: 09:00-19:00
sat: 10:00-17:00
sun: 10:00-17:00
* We work without days off and lunch breaks