Новорічні свята починаються на Миколая! Саме у цей час мрії можуть здійснитися! Компанія “Статус Груп” та відділ продажу ЖК “Поділ Плаза Резиденс” вирішили подарувати казку тим, хто мріє про квартиру в історичному центрі Києва. Саме тому ми проводимо акцію “Чарівний Новий рік”, в якій розігруються казкові знижки на 1,2,3-х кімнатні квартири на 2-10 поверхах ЖК “Поділ Плаза Резиденс”.

Святий Миколай зазвичай приносить подарунки дітям, а наша компанія вирішила зробити щасливими родини. Акція “Чарівний Новий рік” проходитиме з 18 по 20 грудня. Для того, щоб взяти участь у розіграші казкових знижок на квартири у одному з кращих житлових комплексів столиці, вам треба виконати кілька простих умов: намалюйте разом зі своєю дитиною малюнок на тему “Чарівний Новий рік” та принесіть його до відділу продажу ЖК “Поділ Плаза Резиденс”. Ми опублікуємо їх в соціальних мережах на сторінках ЖК «Поділ Плаза Резиденс», де буде проведено фінальне голосування за переможця! Ніхто з учасників не залишиться без шматочка чарівництва - всі діти, які принесуть малюнки до відділу продажів "Поділ Плаза Резиденс", отримають солодкі подарунки!

П'ять лідерів онлайн голосування отримають можливість придбати квартири за спеціальною ціною, яка діє в період проведення акції “Чарівний Новий рік” при підписанні договору протягом п'яти календарних днів.

Оформити підписку на новини

E-mail *